چسب بلوک هبلکس

برای امر ساختمان سازی چسب های بلوک مورد نیاز است. بلوک ها در انواع ضد آب، صنعتی، گازی و حرارتی وجود دارند که هر کدام موارد مصرف جداگانه ای دارد. مثلا بلوک صنعتی همان طور که از اسمش معلوم است بلوکی است که در کارخانه ها و نیز در صنعت مورد استفاده است. این بلوک ها از چگالی پایینی برخوردار بوده و بسیار سبک میباشند و ماده تشکیل دهنده ی آن بیشتر رس و پوکه های معدنی میباشد.

چسب بلوک هبلکس ضد آب

در مورد کیفیت چسب بلوک هبلکس ضد آب باید به این نکته اشاره کرد که این محصول بسیار مقاوم بوده و در برابر آب و مایعات امتحان خود را پس داده و از بلوک ها در برابر جداشدن محافظت مینماید و امنیت ساکنان ساختمان را تامین کرده است.

چسب بلوک هبلکس جذب آب

انواع مختلف چسب ها برای بلوک های هبلکس وجود دارند که در چسباندن آنها به هم و ایجاد امنیت نقش زیادی دارند. جذب آب بلوک های هبلکس چیزی حدود 5 تا 10 درصد رطوبت آب میباشد و تا عمق 3.5 سانتی متری بلوک ،این جذب اتفاق می افتد. البته در محیط های مرطوب و شرجی این میزان تا 50 درصد قابل افزایش است، ولی چیزی که مسلم است جذب آب در این بلوک ها در کیفیت آنها تغییری ایجاد نمی نماید ولی این به معنای عدم تغییر رنگ آنها نیست.

چسب بلوک هبلکس صنعتی

با پیشرفت علم مهندسی و جایگزینی بلوک هبلکس به جای خشت و آجر، چسب های مناسب بلوک هبلکس صنعتی هم به بازار آمد، بلوک هبلکس به جهت دیوار چینی و ساختمان سازی مورد استفاده ی مهندسان کنونی است که نما و شکلی زیبا به ساختمان ها میدهد.

بلوک هبلکس انقلابی در صنعت ساختمان سازی ایجاد کرده که چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اقتصادی دارای مزیت های مهمی است و حتی در باب زیست محیطی هم میتواند تاثیر گذار باشد. از باب فنی به علت سبکی و مقاومت فراوان این محصول برای مناطق زلزله خیز استفاده زیادی دارد  همچنین مناطق با رطوبت بالا و مناطق خشک میتوانند از این محصول استفاده نموده و از عدم پوسیدگی و از بین رفتن آن مطمئن باشند.

از لحاظ صرفه ی اقتصادی استفاده ی این محصول 3 برابر سرعت اجرای ساخت را افزایش داده و 12 درصد استفاده از فولاد در ساختمان سازی را کم نموده است. همچنین استفاده از نیروی ماهر در ساختمان سازی را کاهش داده و در سبک سازی ساختمان نقش بسیار زیادی دارد. همچنین در باب اقتصادی به علت عایق بودن دیگر نیازی به استفاده از عایق ها در بنای ساختمان نیست و این امر بسیار در ساختمان سازی مدرن با اهمیت است.

در مسئله ی زیست محیطی هم به علت کمتر مصرف کردن انرژی در تولید این محصول نسبت به مصالح مشابه صرفه ی زیادی برای انسانها داشته و در ذخیره سازی انرژی ها برای نسل آینده بسیار مهم است. از سویی دیگر عدم استفاده از خاک های حاصل خیز و کشاورزی برای صنعت ساختمان رونق کشاورزی و محصولات آن را در پی خواهد داشت. همچنین در ساخت این بلوک ها یک چهارم انرژی کمتری نسبت به محصولات مشابه نیاز است.

در زمان استفاده از این محصول باید نکاتی را توجه نمود از جمله :

  1. در هنگام استفاده آب کافی استفاده نمایید.
  2. بعد از ساخت هم به مقدار زیاد و حداقل یک ساعت روی بلوک ها آب ریخته و مطمئن شوید که کل بنا و درز ها ی آن از آب کافی برخوردار شوند.
  3. به علت خواص مکانیکی این بلوک ها از استفاده کردن دیگر مصالح مثل آجر پرهیز نموده.
  4. جهت برش آن ها میتوانید از تیشه و اره استفاده نمایید.
  5. از پیچ و رول پلاک هم میتوانید در سفت نمودن بلوک ها استفاده نمایید.

چسب بلوک هبلکس گازی

با حضور تکنولوژی های جدید به صنعت شاهد بلوک های گازی هستیم و چسب بلوک هبلکس گازی از موارد مورد استفاده ی مهندسان است. بلوک هبلکس گازی با نام بلوک هوادار هم یاد میشود و مهم ترین مزیت رقابتی آن مقاومت بالای آن در برابر فشار و حرارت و نیز کمترین میزان جذب رطوبت نسبت به بقیه ی بلوک های دیگر دارد.

مهم ترین مسئله ی دیگر طول عمر بسیار بالای این محصول است که نسبت به بقیه ی بلوک ها یک مزیت رقابتی است و تا 100 سال توانایی ماندگاری دارد.

همچنین این بلوک در طی فرایند تولید کاملا از مواد سازگار با محیط زیست تشکیل شده و برای ساختمان ها هیچ ضرری ندارد و نیز میتوان در کنار استفاده از این بلوک از چوب استفاده نمود.

دیگر مزیت استفاد از این محصول سرعت اجرای کار است که نسبت به بقیه بلوک ها سرعت اجرای کار افزایش چشم گیری خواهد یافت.

چسب بلوک هبلکس بتنی

در ساختمان سازی نوین چسب بلوک هبلکس بتنی از پر کاربرد ترین ها بوده و همانطور که از نام آن پیداست از بتن تشکیل شده و به بنای ساختمان مقاومت فوق العاده ای داده و در برابر زلزله ها از ساختمان محافظت مینماید.

این بلوک ها توانایی مقاومت در برابر حرارت و آتش را داشته و 1200 درجه سانتی گراد را میتواند تحمل نموده. به این صورت که اگر 10 سانتی متر از این بلوک ها را استفاده نماییم به مدت 4 ساعت در برابر آتش مقاومت داشته و از تخریب جلوگیری مینماید و این مسئله در قوانین ساختمان سازی که میگوید ساختمان ها باید در برابر آتش سوزی مقاومت کامل داشته باشند را پوشش میدهد.

در سال 1924 دکتر اریکسون و همکارانش در استکهلم این نوع بلوک سازی را ابداع نمودند و در 300 کارخانه ی اروپا از این روش بهره برداری کردند. ورود این تکنولوژی به ایران در سال 1350 بود و دو کارخانه مجوز استفاده از این تکنولوژی را در دست گرفته و به تولید این محصول مشغول شدند.

چسب بلوک هبلکس پی وی سی

از دیگر مصالح ساختمانی چسب بلوک هبلکس پی وی سی میباشد که به علت استفاده از پی وی سی در این بلوک وزن بسیار سبکی داشته و در برابر فشار مقاومت بسیار بالایی دارد و در سبک سازی ساختمان نقش بسزایی دارد.

چسب بلوک هبلکس عایق

درباره ی معرفی چسب بلوک هبلکس عایق باید گفت که این چسب برای استفاده از بلوک های عایق صدا و حرارت کاربرد داشته و بیشتر در محل هایی که نیاز به عدم ورود و خروج صدا است مثل بیمارستان ها استفاده میشود.

چسب بلوک هبلکس گالوانیزه

برای استفاده از چسب بلوک هبلکس گالوانیزه نیاز به تخصص خاصی نیست و طی آموزش های لازم به این مهارت میرسید. عمل گالوانیزاسیون به جهت ضد زنگ سازی کاربرد دارد و یک پوششی است که از آهن و فولاد به دست میآید.

چسب بلوک هبلکس لیزری

از مواد دیگر مورد استفاده ی مهندسان چسب بلوک هبلکس لیزری است که بلوک لیزری توسط لیزر برش خورده و در اندازه های کاملا مساوی و برابر تولید میشوند و این سبک زیبایی خاصی به نما میدهد.

چسب بلوک هبلکس برای سقف

استفاده از چسب بلوک هبلکس برای سقف گزینه ی بسیار مناسبی است و مورد استفاده ی معماران میباشد. برای جلوگیری از انتقال صدا از طبقات بالایی میتوانید از بلوک های عایق صدا استفاده نمایید.

چسب بلوک هبلکس ژنراتور

شما میتوانید از چسب بلوک هبلکس در ساختمان سازی استفاده نموده و خوب است بدانید که ژنراتور های ساختمان هایی که از بلوک های حرارتی استفاده نموده اند انتقال حرارت کمتری به بخش های دیگر ساختمان را دارند.

چسب بلوک سبک هبلکس

در صنعت ساختمان سازی چسب بلوک سبک هبلکس کاربرد زیادی دارد و بلوک های ساختمانی را از استفاده ی ملات بی نیاز میکند و به علاوه زیبایی بلوک ها را دو چندان میسازد.

چسب بلوک هبلکس هیدرولیک

در ساخت چسب بلheblexo.irوک هبلکس از دستگاه های هیدرولیک و به روزی استفاده میشود که ساخت این محصول را بسیار تسهیل ساخته و هزینه های ساخت را بسیار پایین میاورد.

برای تهیه هر گونه از این محصولات با قیمت و کیفیت مناسب می توانید با مراجعه حضوری و یا از طریق همین سایت اقدام به خرید نمایید و انواع بلوک هبلکس و یا چسب بلوک را بدون واسطه خریداری نمایید و از خرید خود نهایت اطمینان را داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *